בניית מצבות קבורה מיוחדות, הוא תהליך שלעיתים מתפספס מאחר והמחירים של מצבות קבורה יכולים להיות גבוהים ולהגביל את האפשרויות שלנו להפוך מצבה סטנדרטית למיוחדת. אם אתם מחפשים מצבות קבורה מיוחדות מכל הסוגים, מצבות יחיד/ה, מצבות כפולות, מצבות משפחתיות ומצבות קיר (סנהדרין), במחירים נמוכים, ישנן כמה אפשרויות שתוכלו לבחון:

עיצוב מצבות קבורה ייחודיות: אחת הדרכים הפשוטות ליצור מצבות קבורה מיוחדות היא להתמקד בעיצוב המיוחד. ניתן לבחור במצבות מודרניות וייחודיות שנבנות בשילוב חומרים חדשניים כמו זכוכית ומתכת, להוסיף איור ו/או קישוט אחר מבין עשרות אפשרויות, להתמקד בניסוח מרגש ולבחור פונט מיוחד שהופך את המצבה למונומנט מרשים. כשמדובר במצבות אומנים אפשר להוסיף את כלי הנגינה ולהתקינו בתוך ארון זגוגית שקוף כמו בתמונה הבאה:

מצבה מיוחדת במחיר זול

שימוש בחומרים זולים: עוד אפשרות היא לבחור בחומרים זולים לבניית המצבה. למשל, במקום לבחור באבן יקרה כמו הגרניט למצבות, ניתן לבחור באבן טבעית זולה יותר כמו השיש או הסלע. בנוסף, ניתן לשלב במצבה הבנויה מחומרים זולים כמו אבן חברון אלמנטים זולים כמו מבנה בצורת לב, אבני חן, מתכת ועוד שיכולים להיות אופציה יצירתית וזולה יותר.

קניית מצבות מוכנות מהמלאי: עוד דרך לחסוך במחירים היא אפשרות לקנות מצבות קבורה ממלאי קיים המיובא היום מהודו, סין ועוד. ישנן חברות שמתמחות במכירת מצבות מוכנות במחירים זולים יותר מהמצבות המוקמות מאפס, ועל מנת להפוך אותן למיוחדות להוסיף להן אלמנטים שמשתלבים במצבה והופכים אות למיוחדת למרות שבבסיסה היא מצבה סטנדרטית.

לסיכום: בניית מצבות קבורה מיוחדות במחירים נמוכים היא משימה אפשרית ועם קצת חיפוש ויצירתיות ניתן למצוא אפשרויות זולות וייחודיות. חשוב לבדוק את האפשרויות השונות ולהתייעץ עם מומחים בתחום המצבות כדי למצוא את הדרך להקמת מצבת קבורה איכותית ומיוחדת במחירים נמוכים.

לסיוע של בונה מצבות מיומן מצוות מצבות מצדה: 050-2299037 | מלא/י טופס עיצוב


מומלץ עבורך:

למדריך מצבות הישראלי לחץ/י כאן

לתמונות של מצבות מכל הסוגים לחץ/י כאן

לתמונות מצבות לפי סוגי מצבה לחץ/י כאן

למחירון מצבות לחץ/י כאן

לבלוג מצבות מצדה לחץ/י כאן

על חוקים ותקנות המחייבים את בתי העלמין בישראל


מצבות מיוחדות עם אלמנט לב:

מצבות מיוחדות אלמנטים לב

לדף הבית